Що вдягти на перше заняття зі східних танців

Кожен танець, маючи періоди шаленої популярності, в масовій культурі формуює про себе безліч мітів і переконань. Так, мало не кожен новачок у східних танцях, купує платок з монетами. Який я потім знімаю з нього на першому ж уроці.

Був період, коли і пала жертвою цього тренду, коли ці платки були скрізь, всі їх купляли і гуртом одягали на заняття. Викладачам не лишалось нічого іншого, як примиритись з цим захопленням.

Скажу відверто, коли група з більш ніж 20 людей одночасно танцювали в цих платках, то їх дзвін практично перекривав звук музики. Але нам це подобалось і викликало тільки захват.

З часом їх усі знімають. Самі, або на вимогу викладача. База рухів стає зрозумілою і вже більш цікаво заглибитись в мистецтво танцю, де пластика тіла виразніша, рухи складніші, та й виконати їх треба в ритм, який ще треба почути. Приходить розуміння, що вибір танцювальної форми має бути більш практичним.

Тож, який одяг допоможе досягти найкращих результатів у танцювальному класі:

• форма має бути вашого розміру;

• бути зручною, не відволікати на постійні поправляння (бо, наприклад, футболка задирається);

• не бути надто тісною - легінси для тренажерки чудово підкреслять сідниці, але розслабити м'язи аби зробити тряску буде доволі складно;

• не закривати тіло надто сильно - якщо штани прямого крою чи кльош, то викладач не побачить чи вірно ви виконуєте рухи коліном/стопою;

• останнє, але важливе - фома має бути гарною, ви маєте дивитись в дзеркало і подобатись собі.

Від себе рекомендую базовий набір:

• Топ, майка чи футболка - по фігурі. З м'якої стрейч тканини.

• Легінси, велосипедки або шорти, з тієї ж м'якої стрейч тканини.

• Танцювальне взуття - насправді, найзручніше займатись босоніж, але так можна швидко пошкодити шкіру стопи. Багато хто танцює в шкарпетках. Можна також в балетках або півчешках. Можливо вам підійдуть джазовки. Головне, аби ви могли вільно рухати стопою і відчувати нею підлогу.

• Щоб підкреслити стегна, замість платка з монетами я раджу одягти стрейчевий декоративний шарф, чистий, або з бахромою, чи нашитими пайєтками. Це прикрасить образ і створить відповідний настрій.

Гарну форму приємно й хочеться вдягати. Вона допомагає налаштуватись на тренування і мотивує не пропускати заняття. Адже регулярність - ключ до успіху.